Agenda komende week

Zondag 26 september 2021

 • 10.00u: Eucharistieviering
 • 11.15u: Sponsorbingo
 • 12.00u: Da’s Passie

Dinsdag 28 september 2021

 • 09.00u: :Eucharistieviering
 • 09.45–13.30u: Schoonmaak kerk
 • 12.30u: Lunchgroep

Woensdag 29 september 2021

 • 13.00–15.00u: Tuingroep

Donderdag 30 september 2021:

 • 09.00u: Eucharistieviering
 • 10.00: Rond het evangelie

Zaterdag 2 oktober 2021

 • 10.00-12.00u: Kledinginzameling

Zondag 3 oktober 2021

 • 10.00u: Oecumenische viering

28 september en 12 oktober 2021: Schoonmaak van de kerk

Jaarlijks worden kerk en zaal onder leiding van Toos Wiersma en José de Bekker grondig onder handen genomen. Een frisse en schone kerk is voor iedereen van belang. Binnenkort zullen ook de banken aan de muur opnieuw bekleed worden.

Samen schoonmaken is een gezellige bezigheid. Hoe meer mensen meewerken, des te eerder zijn de kerk en de zaal weer ‘als nieuw’.

Graag roep ik mannen en vrouwen op om zich bij José de Bekker op te geven.

Er zijn twee dinsdagochtenden gepland: 28 september en 12 oktober.

Programma:

 • 9.45 uur: Samen koffiedrinken.
 • 10.00–12.30 uur: Samen aan het werk
 • 12.30–13.15 uur: Eenvoudige lunch (soep en brood).

De ‘paterskerk’ van vroeger was de mooiste kerk van Oss. Laat nu de ‘paterskerk’ de schoonste kerk van Oss zijn. Dan zullen velen zich er thuis voelen.

Zaterdag 2 oktober 10.00–12.00 uur: Kledinginzameling

Ook dit jaar is er weer een kleding inzamelingsactie van Sam’s kledingactie voor Mensen in Nood. Dankzij uw gebruikte kleding en schoeisel kinnen in in Oeganda kinderen, na Covid-19, weer terig naar school laten gaan. Graag ontvangt Sam uw gebruikte en nog goede kleding in gesloten plasticzakken. De kleding moet wel schoon zijn. Vorig jaar was uw bijdrage goed. We hopen ook nu weer op zaterdag 2 oktober tussen 10.00 en 12.00 uur uw kleding te mogen ontvangen.

Maar: NIET EERDER OF LATER; de kerk heeft er geen opslagplaats voor.

Zondag 3 oktober 2021 10.00 uur: Oecumene zondag — Dienst van Woord en Gebed met de Paaskerk

Onze Titus Brandsmaparochie en de Paaskerk onderhouden al vele jaren goede contacten. Twee maal per jaar houden de gemeenschappen een gezamenlijke viering. In onze kerk preekt dan Ruth Jellema, terwijl ik de overweging mag verzorgen in de Paaskerk. Het zijn altijd hartelijke en inspirerende vieringen. In september/oktober staat de Vredesweek centraal. In januari de Gebedsweek voor de Eenheid.

Graag nodig ik gemeenteleden en parochianen uit deze viering bij ons in de st Jozefkerk bij te wonen. Laten we qua afstand rekening met elkaar houden. Vanwege de ventilatie tijdens de vieringen kan het wat fris zijn. U kunt misschien beter uw jas aan houden.

Vanaf woensdag 6 oktober 2021: Eerste oecumenische activiteit — meditatief wandelen (elke eerste woensdag van de maand)

De meditatieve wandeling bestaat uit 3 gedeelten van ieder ca. 20 minuten:

We wandelen eerst in stilte. Onderweg krijgen we een tekst, vraag of kijkopdracht mee. Deze overdenken we gedurende weer 20 minuten in stilte. Dan stoppen we om onze gedachten te delen en gaan vervolgens twee-aan-twee in gesprek tijdens het vervolg van de wandeling. Tenslotte drinken we samen koffie. Er is plaats voor ieder die wil, bij een grote groep splitsen we in twee groepen. De groep wordt geleid door ds Ruth Jellema. We starten op 6 oktober met een wandeling bij Hoessenbosch. Het thema is Herfst. Verzamelen op de parkeerplaats bij het openlucht theater Hoessenbosch, vertrek daar om 10 uur.

Om niet te vertrekken voordat iedereen er is, vragen we om een aanmelding voor de wandeling. Dit kan bij dit mailadres:ruth.jellema@solutherm.nl.

 • Wanneer: iedere eerste woensdag van de maand
 • Aanvangstijd: 10.00 uur
 • Duur: 1,5 uur
 • Afstand: ca. 5km

Zondag 10 oktober 2021: Sponsorloop jongeren naar Megen

Op 10 oktober zullen de vormelingen van afgelopen jaar een sponsortocht lopen van onze kerk naar de Franciscanen in Megen. Met deze tocht hopen ze geld op te halen voor het project “Franciscus helpt!”. Deze stichting maakt gebruik van de kennis en nabijheid van de Franciscanen die te midden van de armste mensen leven. Of het nu in Latijns-Amerika, Azië of Afrika is, door de lokale betrokkenheid van de Franciscanen worden er direct mensen geholpen. Deze Franciscaanse gemeenschappen zijn op deze manier een brug naar hoop geworden.